http://studiokrasnehotela.cz/

Vyznam slova píča

Studio krásného těla

význam slova pizda - nekomuzivot-nekomusmrt.cz

Píča – močení, číča i sýkorka Sprostá slova mají mnohdy původ v cizím jazyce. Pár příkladů: české slovo kunda, kterým se mnohdy nadává nenáviděným lidem, pochází zřejmě z latinského cunnus a do češtiny se dostalo přes středohornoněmecké Kunt.

Víte, kde se vzaly vulgarismy, a znáte jejich původní význam

vyznam slova píčaZdrojů, odkud se slova píča a píčovina prosadila do českých vulgarit, je víc. Jedna z indicií hovoří o citoslovci, které popisuje močení, tedy pí, nebo inspirace z francouzštiny, kde označení pro kočku, číču a kočičku La petite chatte se zvukově podobobá českému vulgarismu.

Ku*da, pí*a, dě*ka, šu*at, mr*at, pr*el, kráva. Jazykovědec o

vyznam slova píčaEtymologie jednoho nepěkného českého slova Text dotazu. Dobrý den, napadá mě jeden dotaz, který určitě není z těch nejběžnější, a to sice etymologie českého slova píča. Doslechl jsem se, že toto nepěkné slovo vzniklo za Napoleonova tažení.

Piča – Wikipédia

vyznam slova píčaJedným z nich je napr. názor, že najužšie jadro – takpovediac najsilnejšiu časť – tvorí štyri či päť základných slovných koreňov ( v tejto súvislosti sa obyčajne spomínajú chuj, kokot, kurva, jebať, piča). Nuž, 234 hesiel nášho slovníka poukazuje na skutočnosť, že problematika je omnoho, omnoho komplikovanejšia.

Etymologie jednoho nepěkného českého slova — PSK

Feb 02, 2011 · Slovenská multifunkčná nadávka. This feature is not available right now. Please try again later.

Kunda – velký jazykový a významový rozbor oblíbeného slova

piča - pičiak - pička - pičovanie - pičovať - pičovina - pičovský - pičung - piksľa - pren. hrub. písačka - pejor. pizda - planec - o zlých planietnik - o zlých planiga - o zlých plánik - o zlých plátenník - Zvada, urážka, pichľavé reči plecháč - pejor. pletkár - Šibalstvo pletniak - Hlúposť, nevedomosť pliaga

Píča – Wikipedie

Recenze psaly, že je cenné, že do díla zařadil i frekventované vulgarismy, které byly předtím odborně vykládány jen zřídka. Byly mezi nimi i slova píča a kunda. A ještě několik poznatků z internetové encyklopedie Wikipedie. Zde najdeme o kundě tyto informace: Samozřejmě je to synonymum pro slovo píča.

Čertova krabička: význam slova hrdobce

Pochybuji, že bude existovat, je to jazyk menšiny a na ústupu, Romové mluví už víc česky než romsky. Pro zajímavost jsem byl v pražské tržnici SAPA a pobaveně sledoval jak se česky vybavují navzájem Číňan s Vietnamcem :-) btw i v Mongolsku se čeština dost užívá, takže máme naději že se jednou stane čeština světovým jazykem.

slovnik.dovrecka.sk | Slangový slovník - zoznam slov

vyznam slova píčaPíča souvisí s jinými českými slovy pipina, pindík , slovenským piča, polským piczka (a krajovým ostravským pitka), srbochorvatským pička, bulharským pička, ruským pičuga a maďarským picsa (vše analogického významu jako v češtině), dále slovinským picek, lotyšským pincis, španělským picha a anglickým pizzle

Slovník - qch.fns.uniba.sk

význam slova pizda. Gillian Flynn – Site Title - lisouthnaquamuk.wordpress.com význam slova pizda V taliancine znamena slovo PICA – pekna sexi zena a slovo KOKOT – dodava vete SILU , spaja sa so symbolom sily … V taliansku tieto slova nemaju vobec charakter .

X-SHAPE
Zábaly
Lymfojett
New age plasma care
Minerální lampa TDP
Vibrostation