http://studiokrasnehotela.cz/

Rande kateřina šedá

Studio krásného těla

"Skandál v Brně": Rande století je diskriminační, protože tam

Rande pro 1918 lidí bude součástí festivalu Re:publika, který se ke stému výročí vzniku Československa uskuteční v Brně od 26. května do 17. června 2018. Seznamku má na starosti brněnská výtvarnice Kateřina Šedá. Ta naposledy ve spolupráci s Národní galerií inspirovala ke

Seznamka pro 1918 lidí? Na Největší československé rande

Jun 06, 2019 · Největší československé rande, UNES-CO a negativní komentáře „Nemůžu říct, že mě to nějak zničilo to ne, ale u Největší československé rande mě mrzelo, že ta věc byla mimořádně úspěšná, ale všichni řešili pouze to, kolik tam bylo lidí a kolik jsem vrátila dotací,“ říká Šedá.

Kateřina Šedá chystá v Brně hromadné rande. Čtyřmilionová

Na festivalu Re:publika se uskuteční rande století. Známá umělkyně Kateřina Šedá chce na brněnském výstavišti seznámit v červnu téměř dvě tisícovky osamělých lidí všech věkových kategorií.

Rande v Brně. Výtvarnice Kateřina Šedá organizuje seznamku

Kateřina Šedá se zaměřuje na sociálně laděné happeningy a experimenty mající za cíl vyvést zúčastněné ze zažitých stereotypů nebo ze sociální izolace. Pomocí jejich vlastní (vyprovokované) aktivity a díky novému využití všedních prostředků se pokouší probudit trvalou změnu v jejich chování.

Diskuse: Rande v Brně. Výtvarnice Kateřina Šedá organizuje

rande kateřina šedáVýtvarnice Kateřina Šedá chystá projekt, který bude součástí oslav 100. výročí od vzniku samostatného Československa. Vybere 1918 lidí z obou zemí, kteří dostanou možnost se seznámit. Kvůli podpoře přes čtyři miliony korun ze státní a městské pokladny se ale autorka

V Brně se randí naslepo. Stovky lidí hledají vhodný protějšek

V pavilonu G brněnského výstaviště si měli hledat partnery nebo třeba jen kamarády. „Z původně pozvaných 1918 lidí se jich dostavilo asi šest set padesát, některé páry pavilon opouštěly i dřív,“ sdělila organizátorka Kateřina Šedá. Spolu s koncem seznamky, která

Zajímá mě střední třída, říká Kateřina Šedá | Inflow

rande kateřina šedáNejvětší československé rande pro 1918 nezadaných. Akce se koná v rámci Festivalu RE:PUBLIKA. Masaryk při desátém výročí vzniku republiky mluvil hlavně o budoucnosti. Se stejnou myšlenkou přistupuje k výročí republiky Kateřina Šedá.

Umělkyně chystá v Brně „rande století“, seznámí se při něm 1

Hollan je bez dopravy, umělkyně Šedá získala peníze na rande stovek lidí 6.3.2018 Brno – Přesun gesce dopravy, peníze na schůzku tisíce lidí, změny na Žerotínově náměstí i zprůchodnění zahrad brněnských vil potvrdili na svém úterním zasedání brněnští zastupitelé.

AKTUALITY Kateřina Šedá

rande kateřina šedáFestival za více než 100 milionů korun nabídne i další program pro všechny věkové kategorie, ve kterém bude reflektovat historii, umění, vědu, zábavu i významné osobnosti a události. Seznamku má na starosti brněnská výtvarnice známá i v zahraničí Kateřina Šedá.

Na největším rande se v Brně seznámí 1918 lidí | Společnost

rande kateřina šedáNa zorganizování seznamky dostala Kateřina Šedá 4,4 milionu korun od města a státu. Protože se ale záměr nepodařilo naplnit, bude muset Kateřina Šedá část peněz vrátit. „Rozpočet celé akce se upraví na základě reálného počtu účastníků,“ řekla Blesku Kateřina Loukotová z kanceláře primátora Brna.

Brněnské hromadné rande diskriminuje sexuální menšiny

Význačná a veřejnými penězi finančně podporovaná umělkyně Kateřina Šedá vybrala v rámci festivalu oslav stoletého výročí od založení Československa k akci "rande století" kromě "trocha" peněz i 1918 nezadaných lidí, z nichž polovinu tvoří muži a tu druhou polovinu ženy. To je ale podle queer lidí ta diskriminace.

X-SHAPE
Zábaly
Lymfojett
New age plasma care
Minerální lampa TDP
Vibrostation