http://studiokrasnehotela.cz/

Holky na vut

Studio krásného těla

FIT sluší dívkám - O ženách na FIT

VUT v Brně se proto rozhodlo dívky v letošní kampani směřované na uchazeče o studium podpořit a jako první univerzita v Česku tak upozornit na tento fenomén. „Letošní kampaň Sem patřím chce oslovit uchazečky o studium, ale zároveň si klade za cíl otevřít diskuzi na téma nedostatku žen v technických oborech.

O letních počítačových školách FIT pro dívky

holky na vutZatímco v roce 2010 bylo na VUT v průměru 23 % žen, v akademickém roce 2016/2017 je to už přes 28 %. A to vám poví i kluci, co brněnskou techniku studují. Navíc k tomu dodají, že holky nebudou otravovat, nebudou jim koukat na zadek a nebudou o nich vyprávět blbé vtipy.

VUTRoom - Zobrazit téma - Holky na VUT - diskriminace nebo

Holky, vy nejste na matiku, fyzika je pro vás moc těžká.“ Tohle slýchají dívky od kamarádů, rodičů, někdy i od výchovných poradců. Přitom k šíření podobných stereotypů není důvod. Na technické vysoké školy se ale příliš nehlásí, protože si na ně nevěří. VUT

Alena Doláková - VUT BRNO - Holky na techniku patří! | Facebook

Rodiče, kámoši, učitelka. Pořád do tebe hustí: Na tohle se nehodíš! Technika je pro holky moc těžká. Jenže tak svět nefunguje. Na VUT nás nezajímají tvoje chromozomy, ale to, co máš v hlavě.

O škole | Letní škola (F)IT pro holky

Jan 23, 2017 · Tania Le Moigne, první dáma českého a slovenského Googlu, stojí za mnoha úspěchy této značky. A s ní spousta dalších žen. Holky a IT se totiž mají hodně rády

VUT: Holky na techniku patří | Student.HW.cz

Zatímco v roce 2010 bylo na VUT v průměru 23 % žen, v akademickém roce 2016/2017 je to už přes 28 %. A to vám poví i kluci, co brněnskou techniku studují. Navíc k tomu dodají, že holky nebudou otravovat, nebudou jim koukat na zadek a nebudou o nich vyprávět blbé vtipy.

Vysoká je prej jízda, ale realita je trochu jiná, ukazuje

FIT slu­ší dív­kám. Let­ní ško­la Men­to­ring

Vysoké učení technické v Brně

Jan 23, 2017 · Možná jste si to nemysleli, ale holky mají často lepší studijní výsledky - jo! I v technických oborech. A přesně tím se zabývala i evropské studie, na které se za VUT podílela i

Holky na techniku patří, říká nová kampaň VUT

Štve mě, že si pánové na kolejích (hlavně Purkyňky) neustále stěžují, že tu nejsou žádný holky. Bydlím tu tři roky a mám tu dost kamarádek, které jsou opravdu krásné, ale žádnou z nás tu nikdy nikdo neoslovil.

VUT: První dáma Googlu ví, že holky na to mají [EXTRAS SEM

holky na vutVIDEO: Holky na techniku patří, láká studentky nový klip VUT 24.1.2017 Brno – Matematika nebo fyzika nejsou jen pro muže, upozorňuje nová kampaň Vysokého učení technického v Brně s názvem Sem patřím.

Holky na techniku patří. Přidej se k nám na VUT

Holky na techniku patří, říká nová kampaň VUTHolky, vy nejste na matiku, fyzika je pro vás moc těžká.“ Tohle slýchají dívky od kamarádů, rodičů, někdy i od výchovných poradců.

X-SHAPE
Zábaly
Lymfojett
New age plasma care
Minerální lampa TDP
Vibrostation